USŁUGI

SPEKTROGRAM.COM prowadzi bardzo szeroki zakres usług, związanych głównie z akustyką oraz technikami multimedialnymi. Szeroka wiedza ekspercka oraz unikalne doświadczenie pozwalają na skuteczną realizację śmiałych i innowacyjnych projektów.

Ambisonia

Oferujemy indywidualne instalacje ambisoniczne, od projektu poprzez rejestrację i zaprogramowanie dźwięków, po instalację.

Realizacja dźwieku

Nagrania studyjne oraz wyjazdowe wraz z nagłośnieniem w stereo, 5.1 oraz innych układach przestrzennych. Najwyższej jakości aparatura i innowacyjne podejście.

Ekspertyzy akuystyczne

Złożone problemy związane z akustyką. Opracowujemy metodologie, prowadzimy badania, testy psychoakustyczne.

Surround mixing, upmixing i remixing

Na podstawie stemów lub ścieżek źródłowych z nagrania stereo, oferujemy wykonanie remixu do systemu 5.1 lub innych dowolnych układów. Jest do doskonała możliwość aby wyróżnić własną twórczość i nadać jej kolejny wymiar.

Projekty akustyczne

Wykonujemy wytyczne akustyczne dla architektów i projekty studiów nagrań, studiów radiowych, sal koncertowych, obiektów sakralnych i innych pomieszczeń, w których dźwięk jest ważny.

Krajobrazy dźwiękowe

Jako nieliczni posiadamy sprzęt i doświadczenie do wykonania i analizy krajobrazów dźwiękowych.

PARTNERZY

Nasza firma, to również sieć pozytywnych powiązań i kontaktów w wielu dziedzinach akustyki, reżyserii dźwięku i sztuki. Wspólnie, możemy zrobić jeszcze więcej!